Americká hypotéka

Americká hypotéka je obdoba hypotečního úvěru ale s tím rozdílem, že je neúčelová tzn. nemusíte uvést na jakou věc peníze potřebujete. Podobnost s klasickou hypotékou je ten, že americká hypotéka se také musí ručit nemovitostí.

Výhodou je, že je zde nízká úroková sazba oproti klasickým spotřebitelským úvěrům. Americkou hypotéku je u většiny bank možné splatit bez dalších poplatků za předčasné splacení. Některé instituce umožňují i prodání zastavené nemovitosti v průběhu trvání půjčky.

Americká hypotéka online

Americkou hypotéku může získat každá fyzická osoba starší 18-ti let s trvalým bytem na území České republiky. Ovšem manželé, kteří mají společné jmění manželů, musejí žádat o americkou hypotéku společně.

Americká hypotéka zdarma

Výše americké hypotéky je samozřejmě limitována schopností splácet a hodnotou zastavované nemovitosti. Tak jako u hypotečních úvěrů i zde si banka ověřuje bonitu klienta, odhad nemovitosti, atd. Jednou s podmínek je také to, že klient po dobu splácení americké hypotéky nesmí přesáhnout 70 let věku.

Hodnocení článku Americká hypotéka: Top Články

Tagy: Americka Hypoteka Kalkulacka Nebankovni Bez Prijmu Registru Sporitelny Ceske Ceska Dolozeni Nejlevnejsi Brno Sporitelna

Překlepy: qmerika wmerika smerika ymerika aamerika merika emerika anerika ajerika akerika ammerika aerika amwrika amsrika amdrika amrrika ameerika amrika amirika ameeika amedika amefika ametika amerrika ameika ameruka amerjka amerkka ameroka ameriika amerka ameryka amereka amerija ameriia amerioa amerila amerima amerikka ameria america amerikq amerikw ameriks ameriky amerikaa amerik amerike


Vyhledávání:


Nejzajímavější: