Nemovitost

Nemovitost je odlišena od movitosti tím, že je stále spojena se zemí pevným základem. Nemovitost se tudíž nemůže přemisťovat z místa na místo. Je to tedy pozemek nebo stavba pro jistý účel. Může to být například váš dům, chata, chalupa, garáž či zahrada, louka, les, park nebo dokonce rybník, zámek, hrad, rozhledna, altánek, lom apod.

Samozřejmě je nemovitost také obytný byt či nebytové prostory, jako je sklep, komora a tak dále. Cenu nemovitosti obyčejně určuje odborný znalec, ve svém takzvaně znalecké posudku. Tento posudek můžete potřebovat pokud vaši nemovitost prodáváte, či když žádáte o půjčku a tuto nemovitost používáte jako záruční zástavu.

Nemovitost online

Odborný znalec může hodnotu vaší nemovitosti určit buď na základě zvláštních právních předpisů, kdy odhadnutá cena nemusí odpovídat tržní ceně, nebo na základě předchozích prodejů podobných nemovitostí ve stejné lokalitě.

Hodnocení článku Nemovitost: Top Články

Tagy: Nemovitost Smlouva Darovaci Kupni Vzor Prodej Koupim Zastavni Pravo

Překlepy: bemovitost hemovitost jemovitost memovitost nnemovitost emovitost nwmovitost nsmovitost ndmovitost nrmovitost neemovitost nmovitost nimovitost nenovitost nejovitost nekovitost nemmovitost neovitost nemivitost nemkvitost nemlvitost nempvitost nemoovitost nemvitost nemocitost nemofitost nemogitost nemobitost nemovvitost nemoitost nemowitost nemovutost nemovjtost nemovktost nemovotost nemoviitost nemovtost nemovytost nemovetost nemovirost nemovifost nemovigost nemovizost nemovittost nemoviost nemovidost nemovitist nemovitkst nemovitlst nemovitpst nemovitoost nemovitst nemovitoat nemovitowt nemovitoet nemovitodt nemovitoxt nemovitoyt nemovitosst nemovitot nemovitozt nemovitosr nemovitosf nemovitosg nemovitosz nemovitostt nemovitos nemovitosd


Vyhledávání:


Nejzajímavější: