Nebankovní hypotéky

Nebankovní hypotéky jsou takové hypotéky, které se zřizují u jiných institucí něž bank. Jsou určeny převážně pro klienty, kteří mají negativní záznamy v registrech a tudíž nemohou žádat o hypotéku u banky.

Tuto hypotéku lze využít na zakoupení či rekonstrukci nemovitostí, k refinancování nebo neúčelově na cokoliv. Žadatel o hypotéku musí, stejně jako u bankovních hypoték, prokázat svoji bonitu a musí ručit nemovitostí. Někteří nebankovní subjekty nabízejí půjčku až do výše 80% tržní ceny nemovitosti.

Nebankovní hypotéky online

Také mohou poskytnout prázdniny pro splácení jistiny, když klient není schopen splácet plnou výši splátky. Klientovy je splátka ponížena pouze na výši úroků a to maximálně po dobu pěti let.

Nebankovní hypotéky zdarma

Případně nabízejí možnost, že si můžete sami zvolit kolik chcete splácet. Nebankovní instituce samozřejmě také nabízejí online služby jako jsou online žádosti, registrace či online kalkulačky.

Hodnocení článku Nebankovní hypotéky: Top Články

Tagy: Hypoteky Nebankovni Vypocet Kalkulacka Refinancovani Bez Registru Srovnani Bydleni Bankovni Pujcky Americke Cokoliv Brno Ihned Poptavka

Překlepy: bebankovní hebankovní jebankovní mebankovní nnebankovní ebankovní nwbankovní nsbankovní ndbankovní nrbankovní neebankovní nbankovní nibankovní nevankovní negankovní nehankovní nenankovní nebbankovní neankovní nebqnkovní nebwnkovní nebsnkovní nebynkovní nebaankovní nebnkovní nebenkovní nebabkovní nebahkovní nebajkovní nebamkovní nebannkovní nebakovní nebanjovní nebaniovní nebanoovní nebanlovní nebanmovní nebankkovní nebanovní nebancovní nebankivní nebankkvní nebanklvní nebankpvní nebankoovní nebankvní nebankocní nebankofní nebankogní nebankobní nebankovvní nebankoní nebankowní nebankovbí nebankovhí nebankovjí nebankovmí nebankovnní nebankoví nebankovnu nebankovnj nebankovnk nebankovno nebankovnii nebankovn nebankovny nebankovne


Vyhledávání:


Nejzajímavější: